2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Tymbark
Maspex
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik w zakładzie produkcyjnym

Lokalizacja

Tymbark

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • usuwanie bieżących awarii,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji,
  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne.
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw.
Nasze wymagania
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowana mechanika),
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,
  • umiejętność sporządzania rysunku technicznego i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygadowym, 3 zmianowym).
To oferujemy
  • szkolenia zwiększające kwalifikacje zawodową
  • zadania, pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do posiłków, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tymbark,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Tymbark
ID: 909605329