2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łuków
Dodane 08 kwietnia 2024

Mechanik - warsztat samochodowy - Zakłady Mięsne Łuków SA

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. jeden z wiodących w branży producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin i konserw mięsnych, karm dla psów, poszukuje osoby na stanowisko:

Mechanik - elektryk samochodowy

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Niezbędne narzędzia pracy

Obowiązki:

- diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych,

- dbałość o stanowisko pracy,

- Współpraca z działem technicznym w zakresie organizacji napraw i przeglądów podległego taboru,

- Raportowanie pracy do przełożonych

- Współpraca z pracownikami innych działów firmy

Oczekiwania:

- Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

- Odpowiedzialność i samodzielność,

- Systematyczność i dokładność

- Dobra organizacja pracy własnej,

- Zaangażowanie

- Dyspozycyjność do pracy zmianowej

- Prawo jazdy kategorii B

Osoby poważnie zainteresowane ofertą i spełniające kryteria, proszone są o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail (w tytule wiadomości wpisać nazwę stanowiska).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków jest Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 614112400