2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mińsk Mazowiecki
Dodane 13 maja 2024

Mechanik wózków widłowych (1 zmiana pn - pt)

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma produkcyjna pszukuje Mechanika wózków widłowych w dwóch lokalizacjach: Rzakta oraz Klaudyn.

Zakres obowiązków:

  • bieżące naprawy oraz konserwacja wózków widłowych i pozostałego sprzętu magazynowego,

  • weryfikacja stanu technicznego pojazdów, bieżąca analiza usterek i rozwiazywanie problemów technicznych,

  • tworzenie dokumentacji z wykonywanych napraw i serwisów sprzętu,

  • asysta przy badaniu UDT.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w naprawach wózków widłowych,

  • rozumienie budowy i zasad działania silników elektrycznych i spalinowych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • wymagane uprawnienia do asysty przy badaniu UDT, bądź gotowość do ich zdobycia,

  • prawo jazdy kat. b.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 1 zmiany od poniedziałku do piątku,

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • stałe wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów poza płacowych.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 908007122