2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Jaktorów
Toyota Material Handling
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik wózków widłowych - Toyota Material Handling

Lokalizacja

Jaktorów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Mechanik Wózków Widłowych – nowe stanowisko

Miejsce pracy: Jaktorów, ul. Potockiego 1 A

Godziny pracy: 07:00-15:00, 9:00-17:00

ZADANIA:

·      Naprawa i konserwacja wózków widłowych

·      Montaż podzespołów wózków widłowych

Oferujemy:

·      Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)

·      Umowę o pracę

·      Profesjonalne wdrożenie

·      Szkolenia techniczne z wózków widłowych, w tym uprawnienia operatorskie i konserwatorskie na wózki widłowe, elektryczne i gazowe

·      Ubezpieczenie na życie

·      Karty lunchowe Edenred

·      Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

·      Multikafeterię My Benefit ( w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)

·      Dofinansowanie urlopu

·      Dofinansowanie studiów podyplomowych lub MBA

·      Ścieżkę rozwoju zawodowego

·      Porady prawne

·      Premia za staż pracy

·      Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)

OCZEKIWANIA:

·      Wykształcenie zawodowe lub średnie

·      Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·      Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów

·      Punktualność

·      Samodzielność, samodyscyplina

·      Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

·      Uprawnienia operatorskie na obsługę wózków widłowych

·      Uprawnienia do konserwacji urządzeń transportu bliskiego w kategorii wózki jezdniowe

Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami.

Administratorem danych jest Toyota Material Handling Polska Sp. z

o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla

potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich

poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26

czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie

dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jaktorów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jaktorów
ID: 732640832