2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Starogard Gdański
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik/wulkanizator - praca 5 dni w tygodniu 9-17!!

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Witam, Poszukujemy pracownika na stanowisko - Mechanik / wulkanizator samochodowy.

Lokalizacja : Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Starogardzie Gdańskim, ul. Zblewska 27

Wymiar pracy - Pełny etat - umowa o pracę

Poniedziałek - Piątek w godzinach 9:00 - 17:00 każdy weekend wolny!!

Wynagrodzenie od 4000zł do 6000zł

Opis stanowiska:

Mechanika pojazdowa - tylko z doświadczeniem!!

- serwis zawieszenia pojazdów samochodowych

-wymiany oleju/filtrów

-serwis klimatyzacji

-serwis układów hamulcowych

-wulkanizacja

-diagnostyka komputerowa

-geometrie pojazdów

MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO ZAWODU DIAGNOSTY SAMOCHODOWEGO!!

Zapraszamy do kontaktu pod nr 66*****49

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 913712864