2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świdnica
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik z doświadczeniem do naprawy aut ciężarowych

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię mechanika z doświadczeniem do naprawy aut ciężarowych.

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie oraz naprawa występujących usterek;

  • Bieżące naprawy pojazdów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Poszanowania stanowiska pracy, narzędzi i sumienne wykonywanie powierzonych prac;

  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej;

  • Wiedza z zakresu napraw pojazdów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Bezpieczne warunki pracy w profesjonalnym i pomocnym zespole.

Miejsce pracy:

Świdnica

Tryb pracy jednozmianowy od 7:00 do 15:00

Wynagrodzenie zależne od umiejętności.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 69*****32.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 870484272