2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Słupsk
Dodane 16 kwietnia 2024

Mechanik z możliwością przyuczenia

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • praca w zakresie stałego utrzymania maszyn w ruchu

  • dokonywanie cyklicznych przeglądów maszyn i urządzeń technicznych,

  • prowadzenie bieżących napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń technicznych

  • uzupełnianie dokumentacji związanej z naprawami oraz konserwacja parku maszyn

  • usuwanie usterek

  • wdrażanie i rozruch nowych maszyn,

  • przeglądy i konserwacja maszyn

  • realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu

  • wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym oraz urządzeniach

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (dla osób bez doświadczenia jest możliwość przeszkolenia),

  • znajomość zagadnień z pneumatyki, elektryki, mechaniki

  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej,

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • dobre warunki zatrudnienia

  • pracę w stabilnej firmie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 912135705