2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Łysomice
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik Zakładowy w Utrzymaniu Ruchu

Lokalizacja

Łysomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogłoszenie o pracę na stanowisko Mechanika Zakładowego w Utrzymaniu Ruchu dla Piekarni VITAL

Piekarnia VITAL, renomowany producent wysokiej jakości pieczywa i wyrobów piekarskich, poszukuje doświadczonego i zaangażowanego Mechanika Zakładowego do działu Utrzymania Ruchu.

Obowiązki:

  • Diagnozowanie usterek oraz przeprowadzanie napraw mechanicznych na maszynach i urządzeniach w zakładzie piekarniczym.

  • Wykonywanie planowanych przeglądów technicznych sprzętu w celu zapewnienia jego sprawności i bezpieczeństwa.

  • Montaż, demontaż i modernizacja maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Współpraca z zespołem utrzymania ruchu w zakresie rozwiązywania problemów technicznych.

  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz zasad bezpiecznego użytkowania maszyn i narzędzi.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyka).

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowana praktyka w branży spożywczej.

  • Znajomość zasad działania oraz obsługi maszyn przemysłowych.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów maszynowych.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku spożywczym.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy motywujący do osiągania wysokich standardów pracy.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Lokalizacja

Łysomice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Łysomice
ID: 913922343