2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Tarnowskie Góry
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanika Pomocnik - Pojazdów Ciężarowych

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Mechanik / Elektromechanik

Zadania:

·        sprawdzenie pojazdów i naczep pod względem technicznym

·        weryfikacja usterek

·        wymiana płynów eksploatacyjnych

·        wymiana i naprawa zespołów, podzespołów,

·        terminowa realizacja zleceń,

·        przeglądy serwisowe.

Wymagania:

·        Mile widziana znajomość obsługi komputera

·        Możliwość pracy jako pomocnik mechanika (bez doświadczenia - po ukończonej szkole zawodowej zw. z mechaniką pojazdów)

·        Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

·        Prawo jazdy kat. B - ( mile widziane: C )

Oferujemy:

·        Stałą, stabilną pracę w firmie

·        Szkolenia w zakresie obsługi komputer

·        Różnorodność wykonywanych czynności

·        Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 914097826