2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Żywiec
ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechatronik - ALPLA Żywiec

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 23 300 pracowników w 196 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Do naszego zakładu w Żywcu poszukujemy Pracownika na stanowisko: Mechatronik

Zakres obowiązków:

  • nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami na terenie zakładu

  • utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności

  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii

  • wykonywanie bieżących i okresowych napraw maszyn i urządzeń

  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z planem

  • weryfikacja i aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

  • prowadzenie ewidencji napraw i części wykorzystanych do napraw

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części niezbędne do realizacji napraw i przeglądów

  • udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych i produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk / elektronik/ automatyk)

  • Umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych (pneumatycznych / hydraulicznych)

  • Znajomość podstawowych układów regulacji w automatyce

  • Podstawowa znajomość sterowania opartego na PLC

  • Uprawnienia G1 E do 1kV

  • Podstawowa znajomość mechaniki i pneumatyki

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę: „Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów obecnej rekrutacji / obecnej i przyszłych rekrutacji".

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 814590794