2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Bogatynia
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechatronik z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

70 - 75 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bogatynia, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Szukamy pracowników na stanowisko mechatronika w mieście Freital (Saksonia).

Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny! Dodatkowo mile widziana jest znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • ciekawe i różnorodne obowiązki w ramach długotrwałego zatrudnienia

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • wynagrodzenie od 16,42 €

  • dodatek na zakwaterowanie w wysokości 20 € za przepracowany dzień

  • dietę na pokrycie dodatkowych kosztów utrzymania 20 € za przepracowany dzień

  • 300 € premii po trzech miesiącach zatrudnienia

  • 50 € premii za produktywność miesięcznie wolnej od podatku

  • dodatki urlopowe i świąteczne

  • dopłaty do zakładowych programów emerytalnych

  • darmowe ubranie ochronne

  • do 30 dni płatnego urlopu

  • zaliczki wypłacane na życzenie

Obowiązki:

  • montaż komponentów i kompletnych modułów systemu

  • regulacja i mocowanie komponentów

  • instalacja osprzętu pneumatycznego

  • okablowanie komponentów

  • wsparcie przy uruchomieniu czujników i siłowników

  • współpraca z programistami podczas uruchamiania systemów, optymalizacja

Wymagania:

  • wykształcenie jako mechatronik, mechanik przemysłowy lub porównywalne wykształcenie

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bogatynia, Centrum
ID: 907963886