2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Goleniów
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechatronik (k/m) *** ok. Berlina!!! *** prestiżowa firma!!

Wynagrodzenie

16 000 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dla naszego klienta w ok. Berlina szukamy:

Mechatroników (k/m)

Stawka:

W zależnosci od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji:

min. 17,00 € brutto/godzinę + 40 € diety za każdy produktywnie przepracowany dzień

Opis stanowiska:

  • konserwacja i serwisowanie w zautomatyzowanych maszyn

  • montaż, okablowanie, testowanie, pomiary i instalowanie podzespołów, automatyki i energetyki

Oferujemy:

  • niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony

  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

  • dodatek świąteczny i urlopowy

  • praca w systemie trzyzmianowym

  • bezpłatne napoje na miejscu pracy

  • opiekę polskiego koordynatora

  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

  • dodatek do ubrania roboczego

  • 25 – 30 dni płatnych dni urlopowych

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy i samochód

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego min. A2

CZEKAMY NA TWOJE CV!

Petralog GmbH

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 884667990