2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Warmińsko-mazurskie
  6. Programista - Olsztyn
Dodane 17 kwietnia 2024

Menadżer działu programistów/software

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Menadżer działu software-dział programistów

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Praca stacjonarna

Opis stanowiska

·         Planowanie podziału pracy w zespole rozwoju oprogramowania

·         Tworzenie, wprowadzanie oraz testowanie nowych rozwiązań w zakresie oprogramowania

·         Dostosowywanie rozwiązań systemowych do potrzeb obecnych i przyszłych Klientów

·         Zarządzanie projektami

·         Bieżące wsparcie innych działów w korzystaniu z systemów istniejących w firmie

·         Dostarczanie oprogramowania zgodnie z podpisanymi z Klientami umowami

·         Koordynowanie procesu projektowania aplikacji webowych z uwzględnieniem szerokiej gamy czynników wpływających na doświadczenie użytkownika

·         Opracowywanie scenariuszy, diagramu przepływów, projektowanie interakcji i interfejsów

·         Prototypowanie, tworzenie mockupów

·         Testowanie funkcjonalności, użyteczności i optymalizacji oprogramowania

·         Współpraca z programistami przy projektowaniu oraz rozwoju aplikacji

Oczekiwania

·         Masz doświadczenie w zadaniach wskazanych w opisie stanowiska

·         Masz wyższe wykształcenie kierunkowe

·         Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

·         Wykazujesz się samodzielnością i odpowiedzialnością w wykonywaniu powierzonych zadań

·         Posiadasz podstawową umiejętność prowadzenia projektów

·         Posługujesz się biegle narzędziami pakietu Microsoft Office

·         Wykazujesz inicjatywę w organizowaniu swoich zadań

·         Masz inicjatywę i pomysły, które chcesz wdrożyć od idei po produkt końcowy

·         Jesteś dociekliwy i masz energię do analizowania zagadnień systemowych

·         Podstawowa wiedza dotycząca procesu tworzenia oprogramowania

·         Znajomość języków skryptowych lub narzędzi automatyzujących pracę

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 904357550