2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Człuchów
Dodane 03 kwietnia 2024

Menadżer Obszaru Logistyki

Wynagrodzenie

7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Człuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

"Agrochem Puławy" Sp. z o.o. - firma handlowa, której właścicielem jest GRUPA AZOTY, partner w zaopatrzeniu rolnictwa, specjalizujący się w dystrybucji nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, kwalifikowanego materiału siewnego oraz prowadzący skup płodów rolnych, zatrudni na stanowisko Menadżer Obszaru Logistyki.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • optymalizacja, kontrola i ocena efektywności procesów logistycznych;

  • zarządzanie zapasami, nadzór nad prawidłową, terminową realizacją przyjęć i dostaw towaru;

  • zarządzanie taborem własnym oraz zewnętrznym;

  • planowanie, zarządzanie i nadzór pracy podległego zespołu;

  • sporządzanie raportów i analiz związanych z realizacją usług logistycznych i funkcjonowaniem działu;

  • kontrola i optymalizacja kosztów w dziale logistyki;

  • efektywna współpraca oraz budowanie dobrych relacji z dostawcami, kooperantami i klientem zewnętrznym;

  • opracowywanie, wdrażanie nowych strategii, procesów oraz procedur magazynowych i logistycznych;

  • ścisła współpraca z działami logistyki dostawców ze szczególnym uwzględnieniem Grupy Azoty;

  • kontrola i dbałość o właściwą rotację towaru na magazynach;

  • znajomość przepisów przewozowych oraz spedycyjnych w transporcie samochodowym oraz kolejowym;

  • znajomość zasad oraz przepisów składowania nawozów oraz środków do produkcji rolnej;

  • znajomość przepisów ADR;

  • znajomość systemów logistyczno-magazynowych.

NASZE WYMAGANIA:

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy w obszarze TiL;

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w TiL;

  • znajomość rynku oraz prawa przewozowo – spedycyjnego;

  • znajomość prawa oraz obowiązków przewozu ADR;

  • znajomość procesów gospodarki magazynowej oraz metod zarządzania logistyką;

  • znajomość narzędzi usprawniających procesy logistyczne, umiejętność ich wdrażania;

  • doświadczenie w transporcie drogowym oraz kolejowym;

  • praktyczna znajomość metod optymalizacyjnych;

  • strategiczne myślenie i szybkość w działaniu;

  • umiejętność pracy pod presją czasu, zdolność kreowania zmian, ulepszeń oraz dążenie do rozwoju zespołu.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pakiet szkoleń i rozwój;

  • dofinansowanie do zajęć sportowych;

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

  • przyjazną atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna RODO pod adresem:

bitly.pl/bxSfm

Lokalizacja

Człuchów,

Pomorskie

Pomorskie, Człuchów
ID: 909208593