2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podkarpackie
  6. Zarządzanie produkcją - Przebendów
Dodane 14 kwietnia 2024

Menadżer Projektów

Lokalizacja

Przebendów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ELDRUT z Wadowic Górnych, istniejąca od 1999 roku, jest czołową firmą projektującą i produkującą spersonalizowane systemy ekspozycyjne POS oraz maszyny do zautomatyzowanej sprzedaży.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Menadżer Projektu

Ilość etatów: 2

Miejsce pracy: Wadowice Górne/k. Mielca

Co nas wyróżnia:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Godziny pracy: elastyczny grafik na proponowanym stanowisku;

  • Pakiet socjalny;

  • Rozwój zawodowy w kreatywnym i ambitnym zespole.

Zadania i oczekiwania:

  • Udział w projektowaniu nowych produktów;

  • Dobór optymalnych rozwiązań technicznych;

  • Kompleksowa koordynacja procesów realizacyjnych;

  • Uczestnictwo w kalkulacjach i technologii wykonania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez stronę OLX bądź złożenie swojego CV w siedzibie firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy w zgłoszeniach dopisywać klauzulę umożliwiającą nam przetworzenie danych osobowych osoby aplikującej.

Klauzula RODO

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w danych aplikacyjnych firmie ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. w celu przeprowadzenia obecnej lub przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie”

Lokalizacja

Przebendów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przebendów
ID: 910306257