2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Grudziądz
Dodane 13 kwietnia 2024

Menadżer sali okolicznościowej na Rynku Głównym w Grudziądzu

Lokalizacja

Grudziądz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Firma wynajmująca salę na okolicznościowe wydarzenia w Grudziądzu przy Rynku Głównym poszukuje doświadczonego Managera, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy miejscem, które wynajmuje wyjątkową salę bezobsługową pod takie wydarzenia przyjęcia komunijne, chrzty, urodziny, stypy czy też spotkania konferencyjne lub firmowe.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kampaniami marketingowymi, szczególnie w mediach społecznościowych.

  • Przyjmowanie rezerwacji oraz zarządzanie nimi.

  • Koordynacja przygotowań i zabezpieczeń sali przed i po wydarzeniach.

  • Bezpośrednia obsługa klienta oraz dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

  • Odpowiedzialność za organizację pracy związanej z funkcjonowaniem sali.

Wymagania:

  • Elastyczność godzin pracy, dostosowana do potrzeb klientów.

  • Zaangażowanie w rozwój i sukces projektu.

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz w pracy w podobnym środowisku.

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i czasowe.

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i podejście skoncentrowane na kliencie.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Pracę w dynamicznym, rozwijającym się środowisku.

  • Możliwość pracy nad wyjątkowymi projektami w skali regionu.

Preferowane współpraca na zasadzie B2B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego. Dołącz do nas, aby razem tworzyć wyjątkowe wydarzenia!

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 911471130