2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Katowice
  7. Zarządzanie sprzedażą - Załęże
Dodane 22 kwietnia 2024

Menadżer stoisk owocowych na Śląsku od 29.04- podstawa + premie

Wynagrodzenie

11 100 - 12 380 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Załęże

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

AKTUALNE

Firma BERRY s.c. prowadzi rekrutację osób na stanowisko menadżera stoisk owocowo-warzywnych na terenie województwa Śląskiego.

Od 15 lat zajmujemy się sprzedażą detaliczną produktów rolnych. W chwili obecnej działamy w 20 miastach Polski i stale się rozwijamy. W związku z tym poszukujemy nowych pracowników na stanowisko menadżerskie.

Opis stanowiska:

Do zadań menadżera należy zajmowanie się 6-7 stoiskami na terenie danego miasta, tj. rozwożenie i rozkładanie towaru, kontakt z pracownikami, nadzór stanowisk, rozliczanie i zamykanie stoisk.

Czego oczekujemy ?

• komunikatywność (bezpośredni kontakt z pracownikami na punktach sprzedaży);

• umiejętność radzenia sobie z presją czasu;

• bycia dobrze zorganizowanym (należy potrafić organizować swoją pracę i koordynować pracę swojego zespołu pracowników);

• posiadania prawa jazdy kat. B;

• podstawowa umiejętność obsługi Excela;

• gotowości do pracy na okres 3 miesięcy;

• własny transport na teren firmy (Obroki).

Co oferujemy ?

• cotygodniowe wypłaty (1800 – 2100zł tygodniowo);

• premie za wyniki sprzedaży;

• nowe auta (kontener, furgon);

• wsparcie dyrektorów regionalnych;

• szkolenie.

Praca w okresie od 29.04 do drugiej połowy lipca. Dzienny czas pracy to około 14 godzin z kilkugodzinną przerwą w ciągu dnia (wychodzi około 10-11h) od poniedziałku do soboty (wyłączając święta).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz OLX i kontakt telefoniczny. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęże
ID: 910368029