2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Kraków
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Menager do restauracji "TAJ" (Stare Miasto, Kraków)

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Restauracja tajska "Taj" znajdująca się przy ul. Szpitalnej 9 poszukuje osoby na stanowisko: manager/ka restauracji, w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja i zatrudnianie pracowników restauracji

  • zarządzanie pracownikami (grupa około 15-20 osób)

  • tworzenie grafików na poszczególne stanowiska

  • dbanie o dobry wizerunek restauracji

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie restauracji

  • czynny udział w tworzeniu karty z napojami

  • drobne sprawy kadrowe

  • drobne sprawy księgowe

  • zarządzanie restauracją i finansami tak, by przynosiła jak najlepsze zyski

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • elastyczny grafik (grafik do ustalenia z drugą managerką we własnym zakresie)

  • pracę w stabilnej sieci restauracji

  • zniżki pracownicze do wszystkich restauracji "Taj" (Kraków Kazimierz, Kraków Stare Miasto, Katowice)

  • posiłki pracownicze

  • przeszkolenie

Wymagamy:

  • dyspozycyjności 15/16 dni w miesiącu (grafik pół na pół z drugą managerką,

    weekendy również pół na pół)

  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy

  • otwartości na ludzi, umiejętności zarządzania i motywowania zespołu

  • wiedzy na temat prowadzenia i działania gastronomii

  • umiejętności w podejmowaniu samodzielnych decyzji

Wynagrodzenie:

Od 4200 zł netto + premia zależna od zaangażowania oraz wyników finansowych restauracji - górnej granicy nie ma (klarowne zasady przyznawania premii)

O nas:

Restauracja tajska "Taj" na krakowskim Kazimierzu funkcjonuje od kwietnia 2018 roku. Z dużą sympatią zostaliśmy przyjęci i zdobyliśmy spore grono stałych gości. W restauracji gotują tajscy kucharze na autentycznych tajskich produktach.

Restauracja "Taj Kraków Kazimierz" należy do grona restauracji:

  • Taj Kraków Stare Miasto

  • Taj Katowice

  • Hot Spoon (Łódź)

  • Mały Taj (Łódź)

  • Tawerna Pepe Verde (Łódź)

  • Galicja (Łódź)

  • Al Dente Pasta&Bąble Bar (Łódź)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911896512