2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bogucice
Dodane 09 kwietnia 2024

Menedżer ds. sprzedaży kluczowych klientów

Wynagrodzenie

5 600 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Obowiązki pracownika :

  • Negocjacje z klientem

  • Prowadzenie sprawozdawczości w systemie CRM Bitrix

  • Kontakt telefoniczny z bazą architektów i projektantów

  • Prezentacja produktów dla klientów w naszym showroomie ART POSADZKI

  • Prowadzenie prezentacji dla architektów, deweloperów i wykonawców

  • Zamykanie transakcji sprzedaży z kluczowymi klientami

  • Wyjazd do Klienta w celu dokonania pomiarów obiektu lub prezentacji produktu

  • Prowadzenie dokumentacji (przygotowanie umów) - Kontakt z klientem w momencie realizacji prac

  • Przygotowywanie zamówień na materiały

    Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży co najmniej 2 lata (doświadczenie w branży budowlanej)

  • Posiadanie wykształcenia wyższego (możliwy student na pełny etat)

  • Umiejętność pracy z CRM, Excel, Word

  • Posiadanie własnego samochodu i prawa jazdy

    Warunki pracy:

  • Umowa o prace

  • Wynagrodzenie 5600 zł brutto + % prowizji ze sprzedazy + premie za realizację planu miesięcznego

  • Praca 5 dni w tyg., godz. 8:00-17:00

  • Komfortowe biuro w Katowicach z dogodnym dojazdem i parkingiem

  • Paliwo i amortyzacja samochodu refundowane na koszt firmy raz w miesiącu

    Wartościowym końcowym produktem (WKP) :

  • (WKP) - pracownika na tym stanowisku jest osiągnięcie planu sprzedaży firmy zgodnie z wszystkimi regulacjami firmy. Pracownik na tym stanowisku ma bezpośredni wpływ na plan sprzedaży poprzez prowadzenie negocjacji z klientami, których przekazuje mu specjalista ds. obsługi zleceń, wcześniej wyselekcjonowanych jako potencjalnych klientów. Wynikiem będzie to, jak skutecznie i przekonująco pracownik na tym stanowisku będzie prowadził negocjacje z klientami.

  • Jeśli posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne, dobrze planujesz swój czas pracy i jesteś dyscyplinowany, oraz potrafisz przekonywać ludzi, to to stanowisko jest dla Ciebie. Dzięki niemu bezpośrednio wpływasz na swoje dochody i dzięki swoim umiejętnościom możesz zarabiać dobrą prowizję od podpisanych umów z klientami.

    O nas:

    Firma ART POSADZKI Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi w zakresie sprzedaży przemysłowych posadzek polimerowych oraz powłok dekoracyjnych z mikrocementu .  Jesteśmy ekskluzywnym dystrybutorem materiałów Hauptmann i mamy najlepszą cenę na rynku. W związku z otwarciem nowego biura w Katowicach poszukujemy do zespołu energicznego i zaangażowanego sprzedawcy.  Aktywnie się rozwijamy, stale się uczymy, szukamy silnych i niezależnych ludzi do naszego zespołu, aby dążyć do wspólnych celów.      Posiadamy biuro w Warszawie i showroom w Katowicach. W 2022 roku zrealizowano ponad 100 obiektów w Polsce, czyli ponad 15 000 m2, najmniejsza wartość transakcji jednego zamówienia wynosi 30.000 zł - 50.000 zł . Cenimy pracę każdego pracownika i zapewniamy doskonałe warunki do rozwoju i samorealizacji.         Aktywnie się rozwijamy, stale się uczymy , szukamy silnych i niezależnych ludzi do naszego zespołu aby dążyć do wspólnych celów.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 910596704