2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Lubelskie
  6. Marketing - Lublin
Dodane 20 kwietnia 2024

Menedżer ds. sprzedaży usług marketingowych i IT | polski / ukraiński

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Warunki:

  • Podstawa, wynagrodzenie zasadnicze + % udział w zysku (ze sprzedaży, projektów)

  • Pierwszy miesiąc na umowę o dzieło, następnie umowa zlecenie... następnie umowa o pracę.

Zadania:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów.

  • Udział w prowadzeniu negocjacji.

  • Utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego i polskiego.

  • Doświadczenie w sprzedaży usług marketingowych i IT.

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, swobodne posługiwanie się komputerem i nowoczesnymi narzędziami internetowymi.

Умови:

  • база + %%

  • Перший місяць умова о дело, потім умова злецення.. потім умова о праце.

Завдання:

  • Пошук та залучення нових клієнтів.

  • Участь в проведенні переговорів.

  • Підтримка відносин з існуючими клієнтами.

Вимоги:

  • Володіння українською та польською мовами.

  • Досвід в сфері продажів маркетингових послуг та IT.

  • Навички комунікації та переговорів, вільне володіння комп'ютером та сучасними веб-інструментами.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913320095