2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Toruń
Michał
Dodane 26 kwietnia 2024

Menedżer produktu

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GASTROPARTS sp. z o.o. - specjalizujemy się w dystrybucji części zamiennych i akcesoriów do profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Obsługujemy klientów niemal we wszystkich krajach świata. Na polskim rynku zaopatrujemy kilka tysięcy klientów (serwisy, sektor HORECA, firmy przemysłowe, odbiorców indywidualnych).

W skrócie:

  • firma: Gastroparts sp. z o.o.

  • siedziba: Toruń, ul. Józefa Nowaka 7-9

  • branża: dostawca części zamiennych dla sektora HORECA, urządzeń chłodniczych, automatów vendingowych, ekspresów do kawy

  • rodzaj umowy: umowa o pracę

  • wymiar czasu pracy: pełny etat

  • stanowisko: menedżer produktu

Aktualnie poszukujemy pracownika, który dołączy do naszego zespołu na stanowisko: MENEDŻER PRODUKTU

Twoje główne zadania na tym stanowisku to:

  • kompleksowe wprowadzanie nowych i zarzadzanie istniejącymi grupami produktów

  • zrozumienie i reprezentowanie potrzeb klientów w zakresie produktu

  • przygotowywanie strategii dotyczącej promowania danego produktu i sprawowanie pieczy nad jej realizacją

  • przygotowywanie planów sprzedażowych

  • kontrola budżetu oraz kosztów

  • stworzenie właściwej polityki cenowej

  • monitorowanie rynku i opracowywanie analiz konkurencji

  • definiowanie wizji produktu, modernizację i rozwijanie produktu

  • określanie koncepcji sukcesu produktu

  • ścisła współpraca z działem marketingu, IT, działami handlowymi i działem zamówień

Czym NIE będziesz się zajmować?

  • codzienną bezpośrednią obsługą klientów

  • sprzedażą bezpośrednią

  • obsługą zamówień i zakupów

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • umiejętność analizy runku i potrzeb klientów

  • elastyczność i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność komunikacji i negocjacji

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • kreatywność i umiejętność generowania nowych pomysłów i rozwiązań

  • dbałość o szczegóły

Dlaczego warto z nami pracować?

  • ponieważ będziesz ważną częścią naszego zespołu

  • bo z efektów Twojej pracy będą korzystały wszystkie działy w firmie

  • bo chcemy zainwestować w Twój rozwój

  • bo w tej firmie panuje miła atmosfera

  • bo chcemy, żebyś został z nami na dłużej

Wyślij swoje CV, przyjdź na rozmowę i dołącz do naszego zespołu.

Prosimy o dołączenie klauzuli w CV ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 911306472