2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dąbrowa Górnicza
Dodane 26 kwietnia 2024

Menedżer Zespołu Sprzedażowego

Wynagrodzenie

10 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

W związku z powiększaniem zespołu poszukuje osób gotowych na nowe wyzwania i samodzielną pracę :) Lokalizacja: woj. śląskie, małopolskie

Twój zakres obowiązków

  • budowanie kultury wzajemnego wsparcia,

  • współpraca z menedżerami pracującymi w tym samym obszarze,

  • rozwój zespołu,

  • zarządzanie podległym zespołem,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • rekrutacja i rozwój zespołu sprzedażowego,

  • aktywne wsparcie zespołu, prowadzenie szkoleń i warsztatów produktowych i sprzedażowych, doradztwo w rozwoju,

  • motywowanie, poszukiwanie najlepszych rozwiązań, angażowanie do działania,

  • monitorowanie i raportowanie wyników sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie

  • umiejętność wspólnego dążenia do celu,

  • umiejętność zarządzania własnym czasem

  • wysoki poziom kultury osobistej,

  • koncentracja na realizacji celów biznesowych,

  • dyspozycyjność,

  • gotowość prowadzenia działalności gospodarczej

  • umiejętność skutecznego budowania Zespołu.

Co oferujemy:

  • bezpłatne szkolenia rozwojowe,

  • wynagrodzenie: podstawa 10 000 PLN + Premia kwartalna + Premia rozwojowa + System prowizyjny,

  • wsparcie na etapie wdrożenia oraz dalszej współpracy ( plany oraz szkolenia rozwojowe ),

  • możliwość podwyższania swoich kompetencji ( szereg bezpłatnych szkoleń ),

  • praca w oparciu o szacunek, uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • wsparcie ludzi w ich realizacji ambicji i w osiąganiu sukcesów,

  • wsparcie Dyrektora Obszaru Sprzedaży, pozostałych Menedżerów oraz ekspertów od ubezpieczeń indywidualnych i grupowych dedykowanych do wsparcia kadry zarządzającej oraz zespołów.

  • uczestnictwo w atrakcyjnych szkoleniach i wydarzeniach biznesowych

  • udział w akcjach promocyjnych i konkursach z wartościowymi nagrodami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Jeżeli jesteś osobą stawiającą na sukces bez ograniczeń zarobkowych - WYŚLIJ SWOJE CV lub zadzwoń do mnie :) Tel. 53*****89

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 909707271