2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie sklepem - Szczecin
  7. Zarządzanie sklepem - Centrum
Zespół Rekrutacji i Szkoleń YES
Dodane 25 kwietnia 2024

Menedżerka / Menedżer Salonu YES

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem Doradczyń i Doradców

  • utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na oczekiwanym przez YES poziomie

  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi osób odwiedzających Salon

  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii

  • aktywna współpraca z Regionalnym(-ą) Menedżerem(-ką) Sprzedaży i wdrażanie jego(-j) wytycznych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w sieciach detalicznych)

  • umiejętność pracy na podstawie planów sprzedażowych i wskaźników handlowych

  • umiejętność budowania relacji z osobami odwiedzającymi Salon poprzez aktywną obsługę

  • doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu z nim pozytywnych relacji

  • umiejętność planowania pracy własnej i podległego Zespołu

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • samodzielne prowadzenie Salonu pod znanym brandem

  • partnerskie relacje — wsparcie Regionalnego(-ej) Menedżera(-ki) Sprzedaży

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja

  • w pełni wyposażony Salon gotowy do objęcia

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe

  • konsultacje z innymi Partnerami(-kami)

  • pomoc i wsparcie w rekrutacji Zespołu

  • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)

YES Biżuteria

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Wspólnie z nami stwórz nowy Salon YES. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizje. Podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem, strategią marketingową i wsparciem na każdym etapie — od urządzenia Salonu po rekrutację Twojego własnego zespołu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 909483980