2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Kujawsko-pomorskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Merchandiser (tereny działania – Bydgoszcz i okolice)

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Firma MAG Dystrybucja - wiodący dystrybutor artykułów spożywczych największych polskich producentów takich jak: Maspex, Kompania Piwowarska, Żywiec Zdrój, Carlsberg, Grupa Żywiec do sieci sklepów spożywczych i gastronomii na terenie województw: warmińsko - mazurskiego. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Więcej informacji na stronie www.magdystrybucja.pl

Aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Merchandiser

(tereny działania – Bydgoszcz i okolice)

Zadania:

  • dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie i zgodne z polityką prezentowanie produktów na półkach sklepowych

  • sprzedaż wybranych produktów będących w ofercie firmy,

  • kontrola stanu zapasu na sklepie i magazynie,

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży w podległym sklepie

  • budowanie i utrzymanie wzorowych relacji z klientami i przedstawicielami handlowymi w celu wzmacniania wzajemnej współpracy.

  • prowadzenie ankiet i audytów w punktach sprzedaży,

  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT

Wymagania:

  • status studenta i wiek do 26 lat,

  • umiejętność budowania dobrych relacji interpersonalnych,

  • umiejętność organizacji pracy i sumienność,

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·        zatrudnienie na umowę zlecenie,

  • systematyczny proces szkoleniowy,

  • możliwość awansu,

  • ubezpieczenie medyczne Medicover,

  • samochód służbowy,

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, iPad

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: m.pilarski(at)magdystrybucja.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 872629532