2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Konin
Dział HR
Dodane 25 kwietnia 2024

MerService: Agent handlowy ds. rynku tradycyjnego - Konin |Praca|

Wynagrodzenie

4 600 - 5 450 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

MerService - ponad 10 lat wspieramy naszych Klientów w optymalizacji procesów sprzedażowych. Zaufały nam liczne, wiodące marki polskiego rynku. Obecnie, we współpracy z Grupą Żywiec, tworzymy zespół zaangażowanych i odnoszących sukcesy pracowników. Dołącz do nas na stanowisko:

Agent handlowy ds. rynku tradycyjnego

miejsce pracy: Konin i okolice

Główne obowiązki:

  • wspieranie biznesu na podległym terenie, poprzez aktywną sprzedaż i zwiększanie udziału klienta w rynku piwnym

  • realizacja założonych planów sprzedaży i celów jakościowych

  • utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami

  • tworzenie ofert produktowych, promocyjnych w oparciu o aktualną analizę potrzeb

  • egzekucja polityki cenowej oraz ustaleń handlowych

  • utrzymywanie miejsc ekspozycyjnych oraz instalowanie materiałów reklamowych

  • dbanie o odpowiedni zapas produktów, wprowadzanie nowości z portfolio klienta

  • analiza rynku oraz weryfikacja działań konkurencji

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów

  • nastawienie na realizację celów i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania relacji z klientami oraz współpracownikami

  • wiedza z zakresu technik sprzedaży i zasad merchandisingu

  • znajomość lokalnego rynku

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (Przedstawiciel handlowy, Doradca klienta, Merchandiser)

  • znajomość branży FMCG

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące)

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy wraz z kartą paliwową, telefon, iPad

  • szkolenia zapewniające wdrożenie w obowiązki

  • stałe podnoszenie umiejętności oraz kwalifikacji (szkolenia produktowe, kompetencyjne)

  • współpracę ze specjalistami dzielącymi się wiedzą i zapewniającymi codzienne wsparcie

  • dostęp do benefitów firmowych: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 912611550