2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Dział HR
Dodane Dzisiaj o 14:19

MerService: Przedstawiciel handlowy (zastępstwo) - Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

MerService - ponad 10 lat wspieramy naszych Klientów w optymalizacji procesów sprzedażowych. Zaufały nam liczne, wiodące marki polskiego rynku. Obecnie, we współpracy z Grupą Żywiec, tworzymy zespół zaangażowanych i odnoszących sukcesy pracowników. Dołącz do nas na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy (zastępstwo)

miejsce pracy: Rzeszów i okolice

Zakres obowiązków:

  • realizacja wizyt handlowych oraz akcji promocyjnych

  • dbanie o ekspozycję towaru

  • planowanie i raportowanie swojej pracy na urządzeniu mobilnym

  • wykonywanie ankiet oraz dokumentacji zdjęciowej

  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji handlowych z klientami i kierownictwem

  • systematyczne raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • systematyczność, dokładność oraz komunikatywność

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • zdolność nawiązywania i utrzymywania relacji

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • znajomość branży FMCG - mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę zlecenie

  • zatrudnienie na okres zastępstwa

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon

  • wdrożenie w struktury firmy

  • możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 915259657