2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Mazowieckie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Warszawa
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Ursynów
Dodane Dzisiaj o 01:16

Metodyk nauczania matematyki w Matplanecie

Wynagrodzenie

4 600 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Matplaneta to miejsce ciekawych spotkań dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym z matematyką. Poszukujemy osób do pracy w roli metodyków, które po intensywnym okresie wdrożeniowym i szkoleniowym będą wspierać innych nauczyciela w prowadzeniu zajęć zupełnie innych niż w szkole: ciekawych, kreatywnych, angażujących, zrozumiałych, w małej grupie.

Zakres obowiązków:

  • wizytowanie zajęć

  • aktualizacja programów nauczania oraz materiałów,

  • opracowywanie scenariuszy zajęć,

  • prowadzenie zajęć zgodnie z metodyką Matplanety na podstawie scenariuszy zajęć,

  • prowadzenie sesji szkoleniowych dla nauczycieli

  • śledzenie postępów uczniów i przedstawianie tej informacji rodzicom,

  • współpraca przy działaniach marketingowych.

Nasz idealny kandydat:

  • student albo absolwent kierunków ścisłych,

  • pasjonat matematyki, lubi rozrywki intelektualne, np. szachy, sudoku, gry strategiczne i inne,

  • jest otwarty na nauczanie według innych metod niż w szkole,

  • łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi

  • jest kreatywny i zaangażowany w to co robi,

  • jest komunikatywny w interakcjach z dziećmi i rodzicami,

  • dobrze organizuje swoją pracę i jest samodzielny w działaniu,

  • posiada doświadczenie w pracy z dziećmi 6-14 lat.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę w elastycznym wymiarze od 0,5 do całego etatu (możliwe też inne formy umowy), wynagrodzenie 4 600- 5 600 zł brutto za cały etat

  • pracę w młodym, zgranym zespole,

  • ciekawą, społecznie użyteczną pracę, dającą wiele satysfakcji,

  • gotowe materiały do prowadzenia zajęć, dostępne również w wersji elektronicznej,

  • szkolenia metodyczne,

  • pracę w wygodnej lokalizacji (stacja metra Stokłosy), możliwość pracy hybrydowej.

Chcesz aplikować?

Prześlij do nas aktualny życiorys (CV) oraz odpowiedź na pytanie: Z jakiego powodu aplikujesz do pracy w Matplanecie?

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 912097758