2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Lubelskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Chełm
Dodane 29 kwietnia 2024

Mgr Elektroradiolog

Wynagrodzenie

5 775,78 - 5 775,79 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Same Dobre Apteki Pharm Sp. z o.o. powstała aby ujednolicić i wzbogacić istniejącą działalność. Prowadzimy działalność doradczą dla 21 aptek i 2 przychodni na terenie województwa Lubelskiego oraz dla 2 aptek na terenie województwa Małopolskiego. Naszą misją jest stworzenie innowacyjnej sieć opieki i zaopatrzenia medycznego, aby dostarczyć każdemu medyczne wsparcie, bezpieczeństwo oraz opiekę w przystępnej cenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz wyzwaniom jakie stawia rynek rozpoczęliśmy współpracę ze sztabem specjalistów z zakresu farmacji, medycyny, informatyki, public relations, zarządzania oraz finansów.

Zadania:

obsługa EEG, RTG

wysyłanie badań do opisu

prowadzenie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjentów

zapewnienie wysokiego standardu obsługi pacjenta w trakcie diagnostyki

współpraca z lekarzami i pracownikami placówki

Oczekiwania:

wykształcenie kierunkowe - Mgr elektroradiolog

mile widziane doświadczenie w zakresie wykonywania badań

szkolenie z zakresu ochrony radiologicznej pacjenta

znajomość zagadnień informatycznych w stopniu średnim

wysoka kultura osobista, cierpliwość i zrozumienie problemów pacjentów,

umiejętność pracy w zespole.

Korzyści ze współpracy z nami:

stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku

praca w profesjonalnym zespole dbającym o dobrą atmosferę, w oparciu o wykorzystanie nowoczesnej aparatury diagnostycznej

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 906607690