2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Michrów
Dodane 24 kwietnia 2024

Michrów|Praca|Produkcja|Operator maszyn|PepsiCo|

Lokalizacja

Michrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka PepsiCo w Michrowie, w kórej produkowany jest m.in kultowy napój Pepsi poszukuje osób chetnych do pracy w dziale produkcji.

STANOWISKO: operator/ka maszyn produkcyjnych

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE STANOWISKA:

  • Praca zmianowa: system pracy 12-godzinny,

  • Dni pracy:3 x 6:00 - 18:00 3 x wolne 3 x 18:00-6:00 3x wolne itp,

  • Godziny pracy: 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00,

  • System wynagrodzeń: stała podstawa + premia,

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie maszyny do pracy, ustawianie parametrów ich pracy, żeby uzyskać produkt zgodny ze specyfikacją, dokonywanie sanitacji,

  • Ekspercka znajomość całego parku maszynowego oraz procesów technologicznych całej linii produkcyjnej,

  • Wsparcie operatorów swoim doświadczeniem i wiedzą w przypadkach trudnych lub niejasnych,

  • Monitorowanie poprawności pracy maszyn i zgłaszanie usterek do UR,

  • Odpowiedzialne i racjonalne wykorzystywanie powierzonych materiałów i surowców,

  • Dbanie o standardy jakościowe produktu,

  • Sprawdzanie prawidłowości działania wyłączników bezpieczeństwa, stan przewodów i zabezpieczeń krańcowych, zamknięcie paneli elektrycznych,

  • Uczestniczenie w projektach dotyczących obsługiwanej linii.

WYMAGANIA:

  • Średnie wykształcenie,

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy w dziale produkcji,

  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym.

  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych i pod presją czasu,

  • Gotowość i motywacja do podejmowania ciągłych wyzwań,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku,

  • Samodzielność w działaniu oraz innowacyjność,

OFERUJEMY:

  • znakomitą atmosferę w pracy,

  • konkurencyjne wynagrodzenie, zasadnicze + premia +dodatki nocne + nadgodziny.

  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta kafeteryjna, ubezpieczenie grupowe, bony na święta),

  • mozliwość rozwoju,

  • zatrudnienie bezpośrednio przez PepsiCo, umowa o pracę, cały etat,

Lokalizacja

Michrów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Michrów
ID: 714521474