2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Łęczna
Dodane 18 kwietnia 2024

Mik-Net - Monter, Pomocnik montera, serwisant sieci światłowodowej

Lokalizacja

Łęczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

MIK-NET operator telekomunikacyjny posiadający sieć światłowodową na terenie powiatu łęczyńskiego poszukuje POMOCNIKA MONTERA - SERWISANTA SIECI.

Zakres obowiązków:

• rozbudowa napowietrznej sieci światłowodowej,

• budowa sieci światłowodowej wewnątrz budynków,

• budowa kanalizacji teletechnicznych wraz z zaciągiem kabli światłowodowych,

• spawanie kabli światłowodowych,

• podłączenia klientów końcowych,

• modernizacja i serwis sieci,

• diagnoza przy podłączeniach.

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B,

• kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

• brak przeciwwskazań przy pracach wysokościowych,

• zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,

• swobodna obsługa elektronarzędzi,

• mile widziane, ale niekoniecznie, wykształcenie średnie kierunek telekomunikacja, elektryka,

•  firma jest partnerem programu MultiSport..

Prosimy o przesłanie swojego CV wraz z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Łęczna,

Lubelskie

Lubelskie, Łęczna
ID: 912622190