2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kępno
Dodane 10 kwietnia 2024

MIRJAN24 - MAGAZYNIER stelaży tapicerskich (rozładunek + kompletacja)

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

MIRJAN24 zatrudni osobę na stanowisko: Magazynier stelaży tapicerskich (rozładunek + kompletacja). Lokalizacja Łęka Mroczeńska 102.

Obowiązki:

  • rozładunek i kompletacja stelaży,

  • dbanie o porządek.

Wymagania:

  • mile widziane: doświadczenie w pracy na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków oraz uprawnienia na wózek widłowy,

  • elastyczność i dyspozycyjność,

  • dyscyplina i rzetelność pracy,

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełnym etacie,

  • bardzo dobre warunki płacy i pracy,

  • miłą atmosferę w zgranym zespole.

Już dziś dołącz do MIRJAN24, serdecznie zapraszamy! Kontakt telefoniczny pod numerem: 728 trzy cztery dziewięć 588

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego jest MIRJAN 24 SP. Z O.O. z siedzibą Łęka Mroczeńska 102, 63-604 Baranów. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych i związanych z tym praw znajdziesz na naszej stronie internetowej MIRJAN24 w zakładce „Kariera”.

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 902130476