2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Kępno
Dodane 16 maja 2024

MIRJAN24 - stanowisko Spedytor Międzynarodowy

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem firmy MIRJAN24 poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy. Dołącz do Nas i zostań częścią zgranego zespołu ludzi otwartych na nowe wyzwania!

Obowiązki:

  • skuteczne pozyskiwanie zleceń transportowych,

  • organizacja i koordynowanie dostaw do centrów dystrybucyjnych za granicą,

  • organizacja i koordynowanie tras powrotnych floty MIRJAN24,

  • współpraca z zagranicznymi kontrahentami,

  • wyceny transportów międzynarodowych,

  • nawiązywanie i rozwój współpracy z klientami,

  • przygotowywanie oraz zbieranie niezbędnych dokumentów,

  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • doświadczenie w branży transportowo-logistycznej,

  • doświadczenie w obsłudze giełd transportowych,

  • znajomości ogólnych przepisów z zakresu czasu pracy kierowców,

  • znajomość procesów transportowych,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej),

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych.

Kontakt:

  • 797 sidem dwa siedem 647

  • 513 zero zero jeden 940

Już dziś dołącz do MIRJAN24, serdecznie zapraszamy!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego jest MIRJAN 24 SP. Z O.O. z siedzibą Łęka Mroczeńska 102, 63-604 Baranów. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych i związanych z tym praw znajdziesz na naszej stronie internetowej MIRJAN24 w zakładce „Kariera”.

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 918720059