2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Wielkopolskie
  6. Manager restauracji - Kępno
Dodane 17 maja 2024

MIRJAN24 zatrudni na stanowisko - Pomoc kuchenna

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Centrum Logistyczne MIRJAN24 poszukuje pracownika na stanowisko: Pomoc kuchenna.

Miejsce pracy: Mroczeń ul. Krajowa 57

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z szefem kuchni,

  • Pomoc w przygotowywaniu dań z właściwą starannością,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność,

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Kontakt telefoniczny pod numerem: 502 osiem siedem sześć 319

Już dziś dołącz do MIRJAN24, serdecznie zapraszamy!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego jest MIRJAN 24 SP. Z O.O. z siedzibą Łęka Mroczeńska 102, 63-604 Baranów. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych i związanych z tym praw znajdziesz na naszej stronie internetowej MIRJAN24 w zakładce „Kariera”.

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 871060612