2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Kujawsko-pomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Inowrocław
Dodane 01 maja 2024

Mistrz cukiernictwa

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

38 lat na polskim rynku, 36 sklepów firmowych, 3 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Jeśli:

·        Posiadasz kilkuletnie doświadczenie jako Mistrz Cukiernictwa, najlepiej w renomowanych zakładach cukierniczych;

·        Jesteś otwarta/y na nowe smaki, interesujesz się branżowymi trendami i posiadasz chęć nieustannego doskonalenia warsztatu cukierniczego;

·        Eksperymentujesz i tworzysz własne, unikalne przepisy na wypieki - kreatywność jest tu kluczowa;

·        Potrafisz ocenić proporcję składników, aby osiągnąć idealny smak;

·        Posiadasz dekoratorski fach w ręku i dbałość o estetykę i smak wyrobów;

·        Potrafisz pracować w zespole.

Piekuś jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Twoje Zadania:

·        Kreowanie produktów cukierniczych najwyższej klasy;

·        Odpowiedzialność za utrzymanie najwyższej jakości i smaku produktów;

·        Tworzenie nowych receptur;

·        Odpowiedzialność za tworzenie różnorodnych wyrobów, w tym ciast, deserów, ciastek i tortów;

·        Zdobienie tortów, ciast i innych wypieków.

·        Rozwijanie twórczego myślenia i estetyki oraz zdolności manualnych poprzez poszukiwanie nowych trendów w sztuce cukierniczej.

Zapewnimy Tobie:

·        Umowę o pracę;

·        Wynagrodzenie zawsze na czas – na Twoim koncie do 10-go każdego miesiąca;

·        Premię uznaniową;

·        3 razy w roku dodatek finansowy na święta;

·        Odzież i obuwie robocze – o to nie musisz się martwić;

·        Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program poleceń pracowniczych, świadczenia socjalne, paczki dla dzieci, karta zniżkowa na paliwo, zniżki pracownicze na pieczywo, słodkie deputaty).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 912396002