2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Śląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Zabrze
Dodane 23 kwietnia 2024

Mistrz hali blacharsko-lakierniczej

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MOTO TEST działa na rynku od 1991r roku. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej naprawy pojazdów (mechanika, blacharstwo, lakiernictwo, wulkanizacja, ubezpieczenia) różnych marek (do 3,5 tony)

Poszukujemy kandydata na stanowisko: mistrz hali blacharsko-lakierniczej.

Obowiązki:

  • zarządzanie pracą współpracowników na blacharni i lakierni,

  • analiza, planowanie i optymalizowanie prac wykonywanych na serwisie blacharsko-lakierniczym oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją,

  • kwalifikacja uszkodzeń (oględziny pojazdu - OT),

  • wydawanie pojazdów po naprawie Klientom serwisu blacharsko-lakierniczego,

  • kontrola jakości części zamiennych oraz ich wydawanie na serwis blacharsko-lakierniczy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość budowy pojazdu,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientami serwisu,

  • prawo jazdy kat B,

  • mile widziana znajomość programu AUDATEX, DAT, DMS,

  • mile widziane doświadczenie w zawodzie blacharz, lakiernik, kosztorysant.

Oferujemy:

  • stała praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,

  • możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 913907755