2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Opolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Opole
Dodane 16 maja 2024

Mistrz nadzoru prac spawalniczych

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma APC Presmet Sp. z o.o. do swojego zespołu poszukuje Specjalisty do nadzoru prac spawalniczych na produkcji

Miejsce pracy: Opole, ul. Oświęcimska 122H

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni nadzór, zarządzanie, planowanie pracy podległego zespołu,

  • opracowywanie harmonogramów i zarządzanie grafikiem pracy podległych pracowników,

  • nadzór nad przestrzeganiem procedur i przepisów BHP,

  • analiza dokumentacji technicznej pod kątem możliwości wykonania pod względem spawalniczym,

  • nadzór spawalniczy na trwającymi projektami,

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z produkcją spawalniczą,

  • tworzenie dzienników spawania,

  • tworzenie dokumentacji jakościowej oraz dokumentów związanych z systemami zarządzania jakością,

  • nadzór nad uprawnieniami spawaczy, weryfikacja ich ważności,

  • koordynacja nadzoru nad stanem technicznym urządzeń spawalniczych oraz nad ich naprawami,

  • koordynacja zamówień materiałów spawalniczych,

  • współpraca przy prowadzonych audytach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie lub umiejętności kierunkowe,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji, umiejętności i zaangażowania,

  • miłą i spokojną atmosferę pracy oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz objęcia pakietem medycznym.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 880722629