2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wałbrzych
Anna Moczadłowska
Dodane 30 kwietnia 2024

Mistrz produckji / lider / kierownik zmiany / praca Wałbrzych od zaraz

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli jesteś osobą, która potrafi efektywnie zarządzać zespołem i optymalizować procesy produkcyjne, ale dalej chce się rozwijać, a chęć zdobywania nowej wiedzy jest dla Ciebie motywatcją do działania to zapraszam Cię do mojego projektu rekrutacyjnego.

Wspieram firmy z wałbrzyskiego rynku pracy w pozyskaniu kandydatów na stanowiska liderskie, inżynieryjne i specjalistyczne.

Aplikuj, a pomogę znaleźć dla Ciebie odpowiedanią ofertę pracy.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Rozwój w międzynarodowym otoczeniu
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, fundusz socjalny, dofinansowanie kantyny pracowniczej).
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych

zadania

  • Nadzorowanie codziennej działalności na hali produkcyjnej, w tym planowanie, delegowanie zadań i monitorowanie postępów.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności i minimalizacji kosztów.
  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, szkolenie, ocena wyników i rozwijanie kompetencji.
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia sprawnego przepływu operacji.
  • Analiza danych produkcyjnych i raportowanie wyników do wyższych szczebli zarządu.

oczekujemy

  • Wykształcenia średniego technicznego lub wyższego
  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności zarządzania zespołem i motywowania pracowników.
  • Znajomość metod zarządzania produkcją oraz Lean Manufacturing.
  • Znajomości pakietu Office oraz wiedzy z zakresu IATF 16949
  • Kompetencji lidera, zdolności organizacyjnych oraz umiejętności pracy pod presją.
  • Dyspozycyjnoiści do pracy w systemie 3 zmianowym.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 910566931