2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubelskie
  6. Zarządzanie produkcją - Międzyrzec Podlaski
Wipasz S.A.
Dodane 29 kwietnia 2024

Mistrz Produkcji

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Mistrz Produkcji- Dział Uboju/Dzielenia/Pakowania

Miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim

Zakres obowiązków:

·         Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem Działu- Ubój/Dzielenie/Pakowanie

·         Organizacja pracy dla  około 60 podległych pracowników działu

·         Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie przyjęcia i wydania towaru

·         Zapewnienie ciągłości produkcji

·         Prowadzenie szkoleń stanowiskowych w zakresie przestrzegania zasad dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) oraz zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) i innych obowiązujących zasad systemu HACCP

·         Współpraca z Działem Kontroli Jakości w zakresie przestrzegania i ciągłego doskonalenia zasad systemu HACCP oraz innych wdrażanych systemów i standardów oraz monitorowanie wyznaczonych Krytycznych Punktów Kontroli i zwykłych Punktów Kontroli

·         Praca zmianowa

Od kandydatów oczekujemy:

·         Wykształcenia min. średniego

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży

·         Znajomość maszyn pracujących w obszarze działu, będzie dodatkowym atutem

·         Doświadczenia w zarządzaniu dużym zespołem ludzi

·         Umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań

·         Odpowiedzialności i dyspozycyjności (praca zmianowa)

Naszym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet socjalny

  • Karta MultiSport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Darmowe posiłki regeneracyjne

  • Wsparcie szkoleniowe oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy

  • Stabilną pracę w firmie o wysokiej i prestiżowej pozycji rynkowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 891536369