2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Opolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kędzierzyn-Koźle
  7. Zarządzanie produkcją - Blachownia Śląska
Dodane 17 kwietnia 2024

Mistrz Produkcji

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej, prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Mistrz Produkcji

Miejsce pracy: Kędzierzyn Koźle (praca stacjonarna)

Branża: Motoryzacja (produkcja z plastiku i metalu)

Zadania:

· Zarządzanie zespołem produkcyjnym (8 osób) – organizacja pracy, wyznaczenie i delegowanie obowiązków

· Optymalizacja i usprawnianie procesów produkcyjnych

· Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz

· Nadzów nad przestrzeganiem systemu ERP

· Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, ppoż; oraz zaangażowanie w budowanie kultury bezpiecznej pracy

Kluczowe wymagania:

· Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

· Znajomość procesów produkcyjnych

· Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne

· Umiejętność organizowania zespołu

· Dobra znajomość rysunku technicznego

· Umiejętność posługiwania się programem ERP

· Gotowość do pracy w systemie zmianowym

· Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe

Benefity:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta

· Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom

· Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska
ID: 912502105