2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Września
Anna
Dodane 25 kwietnia 2024

Mistrz Produkcji Team Leader

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaKadra kierownicza

Opis

Opis stanowiska:

·       zarządzanie wydziałem produkcyjnym i pracą zespołu 30-40 pracowników,

·       ustalanie harmonogramu produkcji, zarządzanie priorytetami produkcyjnymi,

·       minimalizacja kosztów produkcji, efektywne wykorzystywanie zasobów ludzkich, wyposażenia, materiałów i kapitału,

·       planowanie zadań wydziału na bazie planu zamówień,

·       nadzór technologiczny przygotowania produkcji,

·       inicjowanie oraz wprowadzanie udoskonaleń Lean Manufacturing,

·       nadzór nad terminowością oraz jakością zrealizowanych zleceń;

·       raportowanie wyników wydziału na spotkaniach w obrębie działu,

·       kształtowanie odpowiednich postaw w zakresie bezpieczeństwa, jakości i higieny pracy.

Wymagania:

·       udokumentowane doświadczenia zawodowe w obszarze zarządzania zespołem,

·       znajomość rysunku technicznego,

·       doświadczenie w pracy z systemami jakości ISO/ AS/ TS oraz nowoczesnymi narzędziami Lean Management,

·       znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem – będzie dodatkowym atutem,

·       wysoko rozwinięte kompetencje liderskie,

·       umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu,

·       umiejętności analityczne,

·       gotowości do pracy trzyzmianowej.

Oferujemy:

·       Stabilne warunki zatrudnienia,

·       Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych,

·       Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji,

·       Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Tryb pracy: 3 zmiany

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 904328477