2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Krotoszyn
Martyna Lis
Dodane 29 kwietnia 2024

Mistrz produkcji Wałków Rozrządu [umowa MAHLE]

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Razem poruszamy świat – robimy to już od ponad 100 lat. Jako wiodący międzynarodowy partner w dziedzinie rozwoju i poddostawca dla przemysłu motoryzacyjnego z pasją opracowujemy innowacyjne rozwiązania dla mobilności jutra. Dołącz do zespołu MAHLE! #StrongerTogether

Twoja rola i obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem pracowników i odpowiedzialność za realizację celów produkcyjnych i jakościowych.

  • Nadzór nad zachowaniem obowiązujących standardów.

  • Ewidencjonowanie czasu pracy pracowników.

  • Ciągłe doskonalenie kwalifikacji podległych pracowników na podległym obszarze.

  • Nadzór nad utrzymaniem prawidłowego stanu maszyn i urządzeń na zarządzanym dziale.

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem podległych pracowników w obszarze produkcyjnym.

  • Umiejętności organizacyjne oraz zdolność ustalania priorytetów działania.

  • Nastawienie na współpracę oraz wspólne rozwiązywanie problemów.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

  • Znajomość pakietu MS Office oraz mile widziana znajomość SAP.

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 910297859