2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Sosnowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Mistrz serwisu Skoda Autośliwka

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Mistrz serwisu Autoryzowany Serwis Skoda Auto Śliwka Sosnowiec

Obowiązki:

·        Efektywne wykorzystanie potencjału serwisu

Organizowanie pracy na hali serwisowej

·        Nadzór nad pracą podległych mechaników

·        Nadzorowanie przebiegu naprawy, kontrola jakości naprawy

·        Rozliczanie zleceń serwisowych

·        Nadzór nad jakością i terminowością napraw

·        Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych

Wymagania:

·        Wykształcenie techniczne o profilu samochodowym

·        Znajomość technologii napraw pojazdów i budowy samochodów

·        Prawo jazdy kat. B

·        Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

·        Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność

·        Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

·        Pracę u największego dealera Skody na Śląsku

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Premię uzależnioną od wyników

·        Atrakcyjny system wynagrodzeń

Możliwość rozwoju zawodowego

·        Dostęp do wiedzy

System szkoleń Importera marki Skoda

Oferty zawierające list motywacyjny i CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: e-mail:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 909269027