2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Otwock
Dodane 04 kwietnia 2024

Mistrz Serwisu - Sobiekursk

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :).

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mistrz serwisu

Miejsce pracy: Sobiekursk k. Otwocka

Zakres obowiązków:

·        otwieranie zleceń, wykonywanie napraw mechanicznych,

·        nadzorowanie przebiegu naprawy,

·        koordynacja pracy zespołu serwisowego,

·        przeglądanie zleceń pod kątem terminowości realizacji,

·        przeprowadzanie kontroli wykonanych napraw.

Oczekiwania/wymagania:

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·        umiejętności planowania, organizowania oraz nadzorowania pracy zespołu,

·        umiejętność analitycznego myślenia,

·        znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego,

·        prawa jazdy kat B,

·        znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumienie się,

. dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (7.00-15.00 i 12.00-20.00) oraz w soboty.

Oferujemy:

·        pracę w renomowanej i stabilnej firmie,

·        umowę o pracę,

·        wynagrodzenie złożone z podstawy i atrakcyjnego systemu premiowego,

·        prywatną opiekę medyczną,

·        ubezpieczenie na życie i NNW,

·        perspektywy rozwoju osobowego i kwalifikacji zawodowych,

·        wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych,

·        pełen zakres szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny z działem rekrutacji 724-650-273 lub 724-550-522 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MW Wanicki sp.z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MW Wanicki sp.z.o.o.

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 867600691