2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 10:15

Mistrz Sieci i Instalacji Gazowych - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez prawie 195 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Mistrz Sieci i Instalacji Gazowych

Miejsce świadczenia pracy: Gazownia Wrocław Zachód

Nr ref. rekrutacji: 241/199/WRO/2024

Najważniejsze zadania:

  • organizacja i nadzór pracy monterów realizujących zadania na sieciach i instalacjach gazowych

  • odpowiedzialność za realizację zadań przydzielonych grupom monterskim oraz za właściwy dobór pracowników (uwzględniający posiadanie niezbędnych uprawnień) do prac na sieci gazowej

  • ewidencjonowanie realizowanych prac, analiza raportów w tym zakresie

  • odpowiedzialność za zapewnienie i prawidłowe wykorzystanie narzędzi, urządzeń i sprzętu

  • ocena niezawodności oraz stanu technicznego sieci gazowej oraz zgłaszanie potrzeb remontowo – modernizacyjnych

  • udział w odbiorach oraz przyjmowaniu do eksploatacji sieci gazowej

  • nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych

  • współpraca przy aktualizacji ewidencji majątku sieciowego, opracowywanie warunków przyłączenia i umów przyłączeniowych

  • współpraca przy ocenie okresowej nadzorowanych pracowników

  • współpraca ze służbami geodezyjnymi i służbami miejskimi w zakresie niezbędnych uzgodnień do prowadzenia prac eksploatacyjnych i inwestycyjnych oraz ewidencji majątku sieciowego​

Co jest dla nas ważne:

  • wykształcenie minimum średnie

  • 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku o zbliżonym profilu

  • znajomość przepisów obowiązujących przy budowie i eksploatacji sieci dystrybucyjnych, wiedza z zakresu gazownictwa

  • kompetencje menadżerskie: zarządzanie ludźmi, myślenie krytyczne, przewidywanie konsekwencji działań, orientacja na cel, nastawienie na współpracę, umiejętność nadawania priorytetów

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • świadectwo kwalifikacyjne grupy 2 w zakresie dozoru, świadectwo kwalifikacyjne grupy 3 w zakresie eksploatacji i dozoru – lub gotowość do uzupełnienia

  • uprawnienia do nadzoru zgrzewania rur z polietylenu

  • prawo jazdy kat. B​

Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:​

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności​,

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!

  • Zajęliśmy 7 miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2022.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych

  • work-life balance np. elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 912133760