2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Giżycko
Dodane 26 kwietnia 2024

Mistrz Sieci i Instalacji Gazowych - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Giżycko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Mistrz Sieci i Instalacji Gazowych

Miejsce świadczenia pracy: obszar działania Gazowni w Kętrzynie

Nr ref. rekrutacji: 121/97/OLS/2024

Jakie będą Twoje zadania?

  • koordynuje i zarządza pracą  brygad monterskich oraz odpowiada za realizację przydzielonych  zadań (monterów realizujących prace na sieciach i instalacjach gazowych w tym prace gazoniebezpieczne i niebezpieczne)

  • współpracuje przy ocenie okresowej nadzorowanych pracowników

  • realizuje standardy i wytyczne w zakresie eksploatacji sieci gazowej

  • prowadzi niezbędną dokumentację z realizowanych zadań oraz analizuje raporty  z wykonanych prac

  • współpracuje przy aktualizacji ewidencji majątku sieciowego, opracowywaniu warunków przyłączenia i umów przyłączeniowych

  • odpowiada za zapewnienie i prawidłowe wykorzystanie narzędzi, urządzeń i sprzętu

  • bierze udział w odbiorach oraz przyjmowaniu do eksploatacji sieci gazowej

  • prowadzi nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych oraz dokonuje ich odbioru (nadzór nie w rozumieniu przepisów prawa budowlanego)

  • ocenia niezawodność oraz stan techniczny sieci gazowej oraz zgłasza potrzeby remontowo - modernizacyjne

  • odpowiada za właściwy dobór pracowników (uwzględniając posiadanie niezbędnych uprawnień) do prac na sieci gazowej

  • współpracuje ze służbami geodezyjnymi, służbami miejskimi w zakresie niezbędnych uzgodnień do prowadzenia prac eksploatacyjnych i inwestycyjnych oraz ewidencji majątku sieciowego

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie minimum średnie (pożądane wykształcenie wyższe, techniczne)

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego o podobnym profilu specjalizacji

  • aktualne świadectwa kwalifikacyjne – grupy 2D, 3D, 3E lub gotowość do ich uzyskania

  • zaświadczenie kwalifikacyjne dla projektantów i nadzorujących budowę gazociągów z PE

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra znajomość przepisów obowiązujących przy budowie i eksploatacji sieci dystrybucyjnych, wiedza o branży - wiedza z zakresu gazownictwa

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • premia miesięczna i kwartalna

  • dodatkowe świadczenia w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, posiłki profilaktyczne w formie bonów żywieniowych

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz naukę w Technikum Gazowniczym/na studiach wyższych i podyplomowych

  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi, zapewnienie odzieży roboczej

  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line

 Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Giżycko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Giżycko
ID: 912977053