2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Wieluń
WIELTON
Dodane 30 kwietnia 2024

Mistrz Wydziału Spawalniczego - Wielton S.A.

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Wielton S.A. jest największym w Polsce producentem naczep, przyczep oraz zabudów na samochody ciężarowe, znajduje się też w czołówce branży w Europie i na świecie. Mimo że działamy w 35 krajach Europy, Azji i Afryki, pozostaliśmy polską firmą i jesteśmy mocno związani z lokalną społecznością.

Obecnie w centrum produkcyjnym w Wieluniu pracuje blisko 2000 osób. Każdy z nas ma za sobą własną drogę: różnimy się wiekiem, poglądami i doświadczeniem. Ale sprowadziło nas tu wspólne marzenie, by pracować w stabilnej firmie, wśród kolegów, gdzie każdy lubi to, co robi.

Chcesz współpracować ze świetnymi ekspertami i brać udział w projektach, które wyprzedzają konkurencję? Dołącz do nas jako:

Mistrz Wydziału Spawalniczego

Miejsce pracy: Wieluń

Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem pracowników: planowanie oraz organizacja procesów produkcyjnych, pracy własnej i podległego personelu

  • nadzór nad bezpieczeństwem pracy oraz prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych

  • wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników

  • optymalizacja pracy podległego personelu i procesów produkcji

  • zapewnienie właściwej jakości, ilości i terminowości produkcji

Nasza oferta:

W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i inne dodatki,

  • dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej,

  • pakiety medyczne oraz sportowe,

  • transport pracowniczy,

  • praca w zespole specjalistów dbających o przyjazną atmosferę pracy,

  • wsparcie przełożonego oraz doświadczonych Instruktorów przy wdrożeniu na nowe

    stanowisko oraz opanowanie nowych obowiązków,

  • codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku i szybki rozwój zawodowy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwijania umiejętności aktywny udział w ciekawych projektach z różnych obszarów,

  • możliwość rozwoju kompetencji technicznych oraz miękkich.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki techniczne)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane *

  • doświadczenie oraz wiedza w dziedzinie procesów spawalniczych mile widziane

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • dobra znajomość MS Office

  • umiejętność delegowania oraz egzekwowania zadań

  • umiejętność organizacji pracy oraz czasu

  • ukierunkowanie na realizację celów

  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu zmian optymalizacyjnych

  • komunikatywność

Widzisz siebie na tym stanowisku? Wyślij CV, korzystając z przycisku "Aplikuj" APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 709629219