2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Gorzkowice
Agnieszka Rokiciniak
Dodane 01 maja 2024

Mistrz zmiany produkcji/ 6500 brutto/ zatrudnienie bezpośrednie

Wynagrodzenie

6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

W zarządzaniu ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie?

masz doświadczenie jako lider/brygadzista / mistrz na produkcji?

szukasz pracy na już to aplikacje złóż ;)

miejsce pracy :Gorzkowice

oferujemy

  •  zatrudnienie bezpośrednie
  • umowe o pracę
  • wynagrodzenie  do 6500 brutto
  • premia do 20%
  • benefity: ( opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie , wczasy pod grusza, bony na święta i inne.)

zadania

  • zarządzanie zespołem pracowników( organizacja pracy, motywowanie, nadzorowanie procesów)
  • ustalanie harmonogramu , ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych obowiązujących przepisów
  • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych dla nowych pracowników
  • raportowanie produkcji
  • optymalizowanie procesów produkcji pod kątem wydajności pracy

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • mile widziane SEP gr 1i 2 / obsługa suwnic / obsługa wózka widłowego
  • gotowości do pracy na 3 zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzkowice,

Łódzkie

Łódzkie, Gorzkowice
ID: 914271127