2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Kokotów
Paulina
Dodane 29 kwietnia 2024

Młoddszy/Specjalista ds. Dystrybucji - Kokotów

Lokalizacja

Kokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Grupa GEODIS Road Network – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Do naszego Oddziału w Kokotowie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszego/Specjalisty ds. Dystrybucji.

Obowiązki:

  • Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych

  • Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów

  • Optymalne planowanie transportów

  • Kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych

  • Kontrola dokumentacji dystrybucyjnej Kontrola jakości danych w systemie SPEED

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów

  • Budowanie dobrych relacji z Klientem i Przewoźnikami

  • Realizacja powierzonych zadań, wyznaczonych celów oraz raportowanie

Oczekujemy:

  • Wysoki poziom umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • Umiejętność pracy pod presja czasu

  • Determinacja w dążeniu do celu

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL

  • Mile widziana znajomość systemu SPEED

  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System premiowy

  • System zmianowy od pon. do pt.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Szereg benefitów (prywatna darmowa opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

  • Kartę MultiSport/OK System oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych

  • Standardy wdrożenia Smart Start

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez formularz!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kokotów,

Małopolskie

Małopolskie, Kokotów
ID: 831112023