2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jelenia Góra
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Młodsza Księgowa/Asystentka Biura

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z 10 letnim stażem poszukuje kandydatów do pracy w stacjonarnym biurze zlokalizowanym w centrum Jeleniej Góry do działu księgowego.

Zakres obowiązków:

-Wprowadzanie dokumentów księgowych do ksiąg handlowych i KPiR

-Prowadzenie ewidencji środków trwałych prowadzenie ksiąg handlowych i książki przychodów i rozchodów

-Prowadzenie ewidencji środków płatniczych, w tym rozrachunków

-Weryfikacja merytoryczna dokumentów księgowych

-Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (faktury sprzedaży i zakupu, wyciągi bankowe)

-Wystawianie faktur sprzedaży

-Wystawianie dokumentów magazynowych

-Uzgadnianie i potwierdzanie sald rozrachunków

-Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych

-Aktywne uczestnictwo w działaniach związanych z zamknięciem miesiąca i roku

-Sporządzanie raportów i analiz firmowych pod nadzorem przełożonego

-Wspieranie zespołu księgowości w realizacji codziennych zadań

-Archiwizacja dokumentów księgowych

Rozliczenia podatkowe CIT, VAT i podatek dochodowy wykonuje firma zewnętrzna. Brak rozliczeń z ZUS - kadry i płace rozliczane są przez firmę zewnętrzną.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/kontrakt

-Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kompetencji

-Możliwość rozwoju zawodowego w firmie

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 911055323