2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Olsztyn
Dodane 03 kwietnia 2024

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Informacje o firmie

Od blisko 30 lat świadczymy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego. Zdobyte doświadczenie oraz profesjonalizm pomogły nam zyskać bardzo dobrą renomę na rynku usług wspierających biznes. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób pełnych zapału do pracy oraz chętnych do rozwijania swoich umiejętności.

Opis stanowiska:

  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Prowadzenie ewidencji VAT oraz rejestru środków trwałych.

Wymagania:

  • Rozwinięte zdolności organizacyjne,

  • Odpowiedzialność i obowiązkowość,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Oferujemy:

·                Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

·                Praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach rozpoczęcia pracy 8.00 do 16.00

·                Stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego

·                Dostęp do czasopism literatury branżowej

·                Udział w szkoleniach /kursach

·                Obsługę firm z różnorodnych branż (gwarancja zdobycia dużego doświadczenia)

·                Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe bonusy finansowe

·                Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

·                Wsparcie doświadczonego zespołu

·                Możliwość korzystania z karty Multisport oraz przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 909209925